Galatasaray’da Erden Timur’dan Florya cevabı: Dursun Özbek’le ayrı düşünüyoruz!

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Şampiyonluk yarışına dikkat çeken Erden Timur, “Henüz matematiksel bir şey yok. Her zaman Mayıslar bizim için çok önemli. Galatasaray camiası ve taraftarlar olarak konsantrasyonumuzu son ana kadar götürmemiz gerekiyor. Daha gelinen bir nokta yok. Yarın inşallah kazasız belasız geçersek, rakibimizin de maçı var. Sonuna kadar bu işi götürüp şampiyonlukla taçlandırmak istiyoruz. Henüz biten bir şey yok. Geçen konuşmamamda söyledim, mayıs ayı Galatasaray’ın yeni yılı, inşallah yeni yılı şampiyonlukla kutlayacağız. Konsantrasyon ve şampiyonluk inancından başka bir şey düşünmemeliyiz” dedi.

Yönetimde yer almama kararı hakkında gelen soruya Erden Timur, “Galatasaray siyasetinin içinde yer almak istemiyorum. Bu yüzden yönetimde yer almadım. Ama katkım olabilecek ne varsa herhangi bir yerde katkı vermeye çalışıyorum” cevabını verdi.

Florya’daki arazinin kararında etkisi olmadığını belirten Erden Timur, “Benim şahsi görüşüm Florya arazisini kendimiz yapmamız yönünde. Ancak bu iki ayrı görüştür. Dursun Başkan’la Florya konusunda ayrı düşünüyoruz ancak yönetimde yer almamam kesinlikle bununla ilgili değil” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x